JEDANAESTI MEMORIJALNI MEĐUNARODNI BOKSERSKI TURNIR MUSTAFA HAJRULAHOVIĆ TALIJAN


29 Sep
29Sep

DATUM I MJESTO ODRŽAVANJA: Sarajevo, 28/29.9.2013.g., KSC Skenderija

PREDSJEDNIK ORGANIZACIONOG ODBORA: Faid Hećo

ZEMLJE UČESNICE: Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Slovenija, Srbija, Kosovo, Crna Gora i Makedonija

KLUBOVI UČESNICI: BK Zlatni ljiljani (Sarajevo), BK Vogošća (Vogošća), BK Sarajevo (Sarajevo), BK Novi Grad (Sarajevo), BK Peljto (Sarajevo),
BK Mostar (Mostar), BK Banovići (Banovići), BK Cazin (Cazin), BK Glasinac (Sokolac)

SLUŽBENA LICA: Zijo Hodžić (Sarajevo), zvanični delegat.

ŽIRI: Zaim Numanović (Banovići), SrećkoVasiljković, Vahid Hodžić i Zvonko Kasalo

TAKMIČARSKI PAROVI ZA NASTUP
POLUFINALE 28.9.2013. godine – SENIORI
56 kg Cufaj David (Novi Grad, BIH) BB
60 kg Aleksov Martin (Makedonija) – Zeqiri Liridon (Kosovo) 0/2
60 kg Zver Denis (Slovenija) – Pirque Ronialdo (Albanija) 0/2
64 kg Shytani Kristiani Albanija BB
69 kg Ibrahimović Bahrudin (Vogošća) – Arian Gashi (Kosovo) 0/2
69 kg Selimović Denijal (Peljto, BIH) – Lončar Muhamed (Peljto, BIH) 0/2
69 kg Brulc Ervin (Slovenija) – Šabotić Emir (Crna Gora) 0/2
69 kg Avdić Ermin (Banovići) – Risteski Bojan (Makedonija) 2/0
75 kg Jež Ali (Novi Grad, BIH) – Balić Enes (Mostar) 0/2
75 kg Gal Šmit (Slovenija) BB
81 kg Šikalo Smail (Novi Grad, BIH) – Dženadić Mirnes Banovići 2/0
81 kg Dišić Mitija (Slovenija) – Marinaj Syrja (Albanija) 0/2
91 kg Babić Alen (Hrvatska) – Quni Piro (Kosovo) 2/0
91 kg Juković Semir (Zlatni ljiljani, BIH) – Čolpa Alem (Sarajevo) 0/2
+91 kg Hysa Nelson (Albanija) – Delalić Abdulnaser (Peljto) 2/0
+91 kg Dimovski Primislav (Makedonija)

FINALE 29.9.2013. godine – uvodne borbe

PIONIRI
56 kg Kršo Erman (Zlatni ljiljani) – Žuga Faris (Zlatni ljiljani) 1/1
56 kg Pandžić Faris (Zlatni ljiljani) – Ilhan Husika (Vogošća) 0/2
36 kg Škrijelj Amer (Zlatni ljiljani) – Forčaković Šahin (Vogošća) 2/0

KADETI
48 kg Makaš Denis (Zlatni ljiljani) – Jasmin Šahbazović (Banovići) 2/0
60 kg Ahmet Špago (Mostar) – Gurdieljac Ersan (Srbija) 1/1

JUNIORI
Hasanović Nadir (Peljto) – Emrah Hurem (Sarajevo) DISK

SENIORI
Arian Gashi (Kosovo) – Lončar Muhamed (Peljto) 2/0
75 kg Gal Šmit (Slovenija) – Balić Enes (Mostar, BIH) 2/0
91 kg Babić Alen (Hrvatska) – Čolpa Alem (Sarajevo) 0/2
60 kg Zeqiri Liridon (Kosovo) – Pirque Ronialdo (Albanija) 2/0
81 kg Šikalo Smail (Novi Grad) – Marinaj Syrja (Albanija) 0/2
69 kg Shytani Kristiani (Albanija) – Risteski Bojan (Makedonija) 2/0 BB
69 kg Šabotić Emir (Crna Gora) – Avdić Ermin (Banovići) 2/1
+91 kg Dimovski Primislav (Makedonija) – Hysa Nelson (Albanija) 0/2
75 kg Emrah Osmičević (Cazin) – Enid Numanović (Banovići) 0/2

NAJBOLJI BOKSER
Liridon Zećiri (Kosovo)

NAJBOLJI TEHNIČAR
Ronialdo Pirko (Albanija)

NAJBORBENIJI PAR
Smail Šikalo (BIH) i Marian Syrian (Albanija)

NAJMLAĐI POBJEDNIK
Škrijelj Amer (Zlatni ljiljani, Sarajevo)