DEVETI MEMORIJALNI MEĐUNARODNI BOKSERSKI TURNIR MUSTAFA HAJRULAHOVIĆ TALIJAN


22 Sep

DATUM I MJESTO ODRŽAVANJA: Sarajevo, 10/11.9.2011.g., KSC Skenderija, Dvorana Mirza Delibašić

PREDSJEDNIK ORGANIZACIONOG ODBORA: Fikret Musić

ZEMLJE UČESNICE: Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Slovenija, Srbija, Kosovo i Albanija

KLUBOVI UČESNICI: BK Zlatni ljiljani (Sarajevo), BK Iidža (Ilidža), BK Vogošća (Vogošća), BK Sarajevo (Sarajevo), BK Novi Grad (Sarajevo),
BK Čelik (Zenica), BK Novi Travnik (Novi Travnik), BK Banovići (Banovići), BK Živinice (Živinice), BK Cazin (Cazin), BK Slavija (Banja Luka),
BK Radnik (Bijeljina), BK Jedinstvo (Brčko), BK Glasinac (Sokolac)

SLUŽBENA LICA: Zuko Nusret (Zenica), zvanični delegat; Hrelja Zlatan (Sarajevo), zvanični ljekar; Enver Novaković (Mostar), vrhovni sudija; Zikret Čongo (Sarajevo),
Mihridžan Turčinović (Tuzla), Dino Imamović (Sarajevo), Vlado Majstorović (Banja Luka), Latif Demoli (Priština) – bodovne sudije; Kemo Dževlan (Sarajevo),
mjerilac vremena; Fazlić Džemo (Sarajevo), zapisničar

ŽIRI: Bašić Fadil (Sarajevo), Hodžić Zijo (Sarajevo), Suad Hajrulahović (Sarajevo), Aganović Džemo (Sarajevo), Hadžibegović Irfan (Sarajevo)

 

TAKMIČARSKI PAROVI ZA NASTUP
POLUFINALE 10. 9.2011. godine
60 kgCufaj David (N.Grad) – Zećiri Liridon (Kosovo) 0/2 rsc 1
75 kgDjuraj Bedri (Zlatni lj.) – Pašić Džemal (Zlatni lj.) 2/0
64 kgShytani Kristijan (Albanija) – Lugan Ermin (N.Travnik) 2/0
64 kgZolak Stevo (Slavija) – Sačić Adnan (Vogošća) 2/0 rsc 2
69 kgVidić Velibor (Slavija) – Bilali Astmir (Albanija) 2/0
69 kgKatalinić Borna (Hrvatska) – Avdić Ermin (Banovići) 2/0
75 kgAljić Mirza (Živinice) – Topalović Danijel (Slavija) 0/2
75 kgVidović Miljan (Vlasenica) – Penić Kenan (Čelik) 2/0 rsc
60 kg Aleksić Mario (Slavija) – Redžić Ale (Cazin) 2/0
75 kg Gal Smit (Slovenija) – Simeunović Slaviša (Radnik) 2/0
75 kg Šikalo Smail (N.Grad) – Skender Benjamin (Zlatni lj.) 2/0
81 kg Bošnjak Džemal (Ilidža) – Mukoli Egzon (Kosovo) 2/0
81 kg Kučuk Darko (Slavija) – Vjerdoha Bekim (Albanija) 2/0
91 kg Čolić Marko (Slavija) – Čolpa Alem (Sarajevo) 0/2
91 kg Ramljak Ivan (Ilidža) – Planinić Tomislav (Hrvatska) 0/2

FINALE 11.9.2011. godine
56 kg Djurić Marko (Jedinstvo) – Gligorić Borislav (Radnik) 2/0
60 kg Zećiri Liridon (Kosovo) – Aleksić Mario (Slavija) 2/0
64 kg Shytani Kristijan (Albanija) – Zolak Stevo (Slavija) 2/0
69 kg Vidić Velibor (Slavija) – Katalinić Borna (Hrvatska) 0/2 bb
75 kg Topalović Danijel (Slavija) – Vidović Miljan (Vlasenica) 0/2 bb
75 kg Gal Smit (Slovenija) – Šikalo Smail (N.Grad) 0/2 rsc pov.
75 kg Djuraj Bedri (Zlatni ljiljani) – Pašalić Fadil (Čelik) 2/0
81 kg Bošnjak Džemal (Ilidža) – Kučuk Darko (Slavija) 2/0 bb
91 kg Čolpa Alem (Sarajevo) – Planinić Tomislav (Hrvatska) 2/0
+91 kg Urban Rok (Slovenija) – Vujanović Borisav (Jedinstvo) 2/0
PIONIRI
48 kg Bukvić Edin (Zlatni lj.) – Zahirović Inel (Vogošća) 0/2

OSVAJAČI NAGRADA I TROFEJA NA TURNIRU:

NAJBOLJI BOKSER
Vidović Miljan (Srbija )
Uručilac trofeja: Nedžad Ajnadžić
NAJBOLJI TEHNIČAR
Shytani Kristijan (Albanija)
Uručilac trofeja: ?????
NAJBORBENIJI PAR
Aleksić Mario (Slavija) i Zećiri Liridon (Kosovo)
Uručilac trofeja: ?????
NAJMLAĐI POBJEDNIK
Bukvić Edvin (Zlatni ljiljani)
Uručilac trofeja: Suad Hajrulahović
NAJBOLJI BOKSER ZLATNIH LJILJANA
Djuraj Bedri (Zlatni ljiljani)